ناگوار رضایی احساسات جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ناگوار: رضایی احساسات جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات الان وقت جوانگرایی در تیم ملی نبود ، کی‌روش می‌خواهد جلب توجه کند

ملی پوش سابق فوتبال کشورمان ضمن انتقاد از نحوه گزینش نهایی لیست تیم ملی گفت: کی‌روش نتوانست کارشناسان و افکار عمومی را جهت تصمیماتی که گرفت متقاعد کند. 

الان وقت جوانگرایی در تیم ملی نبود ، کی‌روش می‌خواهد جلب توجه کند

کی روش می خواهد جلب توجه کند/ الان وقت جوانگرایی در تیم ملی نبود

عبارات مهم : رضایی

ملی پوش سابق فوتبال کشورمان ضمن انتقاد از نحوه گزینش نهایی لیست تیم ملی گفت: کی روش نتوانست کارشناسان و افکار عمومی را جهت تصمیماتی که گرفت متقاعد کند.

رحمان رضایی در گفتگو با مهر ضمن انتقاد از لیست انتخابی تیم ملی جهت حضور در جام جهانی روسیه اظهار داشت: واکنش‌ها کی روش عجیب هست. البته هیچ مربی دوست ندارد نتیجه های بدی بگیرد. حداقل این که کی روش هم مثل همه مربیان دیگر قبل از هر فرد و جریان و گروهی خودش را دوست دارد و نمی خواهد اعتبار بین المللی اش را زیر سئوال ببرد. ولی واقعا آیا این تصمیمات عجیب را در آستانه جام جهانی گرفته شد، سئوالی است که جهت من و خیلی از کارشناسان بدون جواب مانده است.

وی در ادامه اضافه کرد: کی روش بعد از اعلام لیست نهایی جام جهانی خواست با مصاحبه ای تصمیماتش را توجیه کرده و کارشناسان را قانع کند. ولی در واکنش‌ها و گفتار او پارادوکس هایی وجود دارد که غیر قابل چشم پوشی هست. به عنوان نمونه در مورد سید جلال حسینی اشاره به جوانگرایی کرده هست. در صورتی که الان وقت مناسبی جهت جوانگرایی نبود. کی روش اگر قصد جوانگرایی در تیم ملی داشت باید این کار را از قبل انجام می داد. ضمن این که جام جهانی محل مناسبی جهت جوانگرایی نیست. بلکه جام جهانی محل حضور باتجربه ها می باشد.

الان وقت جوانگرایی در تیم ملی نبود ، کی‌روش می‌خواهد جلب توجه کند

مدافع پیشین تیم ملی کشورمان خاطرنشان ساخت: در مورد وریا غفوری هم ایشان به عوض کردن پست اشاره می کند در حالی که عوض کردن پست امری متداول در فوتبال هست. سئوال من از کی روش این است که آیا یک بازیکن در صورتی که در دو سه بازی در پست دیگری بازی کند بازی کردن در پست تخصصی اش را فراموش می کند؟ کی روش باید خوشحال هم باشد که بازیکنانی دو پسته و چند پسته در اختیار داشته باشد. به اعتقاد من دلایل کی روش جهت جرح و تعدیل زیاد بهانه بود.

رضایی تصریح کرد: به اعتقاد من کی روش به دنبال جلب توجه بود و این راه را گزینش کرد که راه و شیوه درستی نبود. سرمربی تیم ملی با احساسات میلیون ها هوادار استقلال و پرسپولیس بازی کرد و احساسات آنها را جریحه دار کرد و باعث شد تا قلب بسیاری از هواداران این دو تیم از تیم ملی فاصله بگیرد. آن همدلی که تیم ملی جهت موفقیت در جام جهانی نیاز دارد متاسفانه با این واکنش‌ها کی روش از بین رفت.

ملی پوش سابق فوتبال کشورمان ضمن انتقاد از نحوه گزینش نهایی لیست تیم ملی گفت: کی‌روش نتوانست کارشناسان و افکار عمومی را جهت تصمیماتی که گرفت متقاعد کند. 

واژه های کلیدی: رضایی | احساسات | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz