ناگوار رضایی احساسات جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ناگوار: رضایی احساسات جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث فعالیت ۱۱ تیم نجات ، شرح عملیات امدادی جهت یافتن کودک ۸ ساله

عملیات جستجو جهت یافتن کودک مفقود شده است منوجانی، با فعالیت ۱۱ تیم امدادی هلال احمر، همچنان ادامه دارد.

شرح عملیات امدادی جهت یافتن کودک ۸ ساله/ فعالیت ۱۱ تیم نجات

عبارات مهم : جستجو

عملیات جستجو جهت یافتن کودک مفقود شده است منوجانی، با فعالیت ۱۱ تیم امدادی هلال احمر، همچنان ادامه دارد.

به گزارش مهر ؛مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با تاکید بر اینکه سومین عملیات جستجو و نجات کودک مفقود شده است منوجانی از روز گذشته با حضور ۱۱ تیم امدادی و تخصصی متشکل از ۵۵ امدادگر شروع شد، گفت: عملیات جستجو جهت یافتن کودک ۸ ساله مفقود شده است همچنان ادامه دارد.

رضا فلاح با اشاره به سومین مرحله از عملیات جستجو جهت یافتن کودک ۸ ساله منوجانی در منطقه نودژ منوجان، اظهار داشت: سومین مرحله از انجام عملیات جستجو و نجات کودک مفقود شده است با حضور ۵۵ نجاتگر، امدادگر و پرسنل در قالب ۱۱ تیم امدادی مشمول بر تیم های امداد و نجات کوهستان، آنست، تصویر العمل سریع، اداره عملیات ستادی استان و تیم های محلی کوهستان در حال انجام است.

فعالیت ۱۱ تیم نجات ، شرح عملیات امدادی جهت یافتن کودک ۸ ساله

وی ادامه داد: علاوه بر نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان کرمان، تیم های کوهستان محلی از هفت شهرستان قلعه گنج، منوجان، رودبار جنوب، جیرفت، کهنوج، عنبر آباد و شهر کرمان جهت یافتن کودک مفقود شده است به منطقه اعزام شده است اند و در حال جستجو هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با تاکید بر اینکه در پی مفقود شدن سه کودک منوجانی تاکنون عملیات جستجو و نجات در سه مرحله انجام شده است هست، بیان کرد: دو کودک ۸ و ۹ ساله در ساعات اولیه جستجو پیدا و تحویل خانواده ها داده شدند.

عملیات جستجو جهت یافتن کودک مفقود شده است منوجانی، با فعالیت ۱۱ تیم امدادی هلال احمر، همچنان ادامه دارد.

به گفته وی، سومین مرحله جستجو و نجات جهت یافتن کودک ۸ ساله مفقود شده است با حضور نیروهای امدادی شروع شده است است.

فلاح در آخر خاطرنشان کرد: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان کرمان تا کنون بیش از ۸۰ ساعت به صورت شبانه روزی و از طریق زمینی و ۹ ساعت پرواز بالگرد امدادی، جستجو جهت یافتن کودک را با همراهی اعضای خانواده کودک مفقود شده است انجام داده اند و جستجوها جهت یافتن کودک همچنان ادامه دارد.

واژه های کلیدی: جستجو | جمعیت | کرمان | مفقود شده | استان کرمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz